Uus-Meremaa

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Uus-Meremaa kinnisvara müügikuulutusi.

Uus-Meremaal müüa kinnisvara

Uus-Meremaa asub Vaikse ookeani edelas ja koosneb kahest peamisest saarest, mis on moodustatud vulkaanide ja liustike mõjul. Põhjasaare pealinnas Wellingtonis asub suur rahvusmuuseum Te Papa Tongarewa.

Kui soovite osta Uus-Meremaal müüdavat kinnisvara, on valitsus hiljuti vastu võtnud seaduse, mis takistab välismaalastel maja ostmist põlisel ookeanisaarel.

Kui elanikke, austraallasi või singapurealasi (kellega on sõlmitud vabaturu kokkulepe), on kinnisvaraturul tegelikult piiratud juurdepääs välismaalastele, kes unistavad varjupaigast selle maa metsikus looduses, mis inspireeris Tolkieni romaanide filmi kohandusi. . See on aga peatus sellele

mõjutab peamiselt ülirikkaid hiinlasi ja ameeriklasi, kes on kõige rohkem huvitatud Uus-Meremaal müüdava kinnisvara ostmisest.

Kümne aasta jooksul on Uus-Meremaal eluasemehinnad tõusnud 60% (pealinnas on tipud + 100%), käsikäes kohalike omanike langusega välismaalastega võrreldes. Kuid nad kaaluvad vaid 3% turust ja on peamiselt huvitatud uue kinnisvara ostmisest Uus-Meremaal.

Kinnisvarahindade tõusu vastu mängis oma rolli aga ka eelmisel aastal kehtestatud pangakrediidi karmistamine: juulis oli hinnatase 1,8% madalam kui eelmisel kuul.

Aucklandi kinnisvara keskmine väärtus on aastaga tõusnud vaid 0,6%. Lisaks võttis üleriigiliste kinnistute müük eelmise aastaga võrreldes keskmiselt rohkem kui ühe päeva, mis näitab, et nõudlus tegelikult väheneb.

Teisalt on kinnisvarahinnad kõigis teistes Uus-Meremaa piirkondades tõusnud palju kiiremini ja mõned tegurid viitavad sellele, et 2018. aastal võib kinnisvaraturg jätkata tugevat kasvu.

Uus-Meremaa on eluasemepuuduse saak, mida peetakse laialdaselt hinnatõusu üheks tõukejõuks. Andmeprognooside kohaselt võib see hakata muutuma 2018. aastal.

Vaatamata sellele ei lahendata ebapiisavat tarneprobleemi pärast head aastat, mis tähendab, et selline ehitustase jätkub kuni 2019. aastani ja ka hiljem.

Võib-olla pole üllatav, et Queenstown oli sihtkohaks number üks, mille inimesed oleksid otsustanud siin elada ja Uus-Meremaal müüdava kinnisvara osta. Queenstown on fantastiline koht. See on aastaringselt kasutatav sihtkoht, kus suvekuudel on erakordsed tegevused õues ja talvel maailmatasemel suusatamine.

Majade hinnad on kõrged, edestades hiljuti Aucklandi kui riigi kõrgeimat, nii et peate võib-olla elama ühes äärelinnas, kuid see on üsna ilus, vaated on hämmastavad kogu Kesk-Otago piirkonnas.

Queenstown väärib oma kohta Uus-Meremaa parimate elukohtade nimekirja tipus.

Uus-Meremaal müügiks oleva kinnisvara nimekirjas teisel kohal on Napier. Hawier's Bay südames asuv Napier on teie jaoks suurepärane koht, kui plaanite ümberistumist Uus-Meremaale. Elukallidus Napieris on palju madalam kui suuremates linnades nagu Auckland, Wellington ja Queenstown, mis teeb sellest huvitava ettepaneku.

Kui otsite veidi teistsugust kohta, on Rotorua kindlasti üks parimaid kohti elamiseks ja Uus-Meremaal müüdava kinnisvara otsimiseks. See on turistide leviala, mis tähendab paljusid töökohti. See on ka aastaringne sihtkoht tänu geotermilistele vaatamisväärsustele, mille poolest linn on kõige kuulsam ja mis tähendab, et talvekuudel valab siia palju külastajaid.

Rotorua asub kesksaarel Põhjasaarel, muutes selle suurepäraselt ligipääsetavaks.

 •  
  Liikumine Uus-Meremaale. Välismaalane ja elab Uus-Meremaal

    Üks maadest, mis on alati tekitanud vaieldamatut võlu, eriti Lääne-maailmas, Uus-Meremaal, on viimastel aastatel muutunud unistuseks, eriti uue põlvkonna jaoks. Tegelikult on paljud noored inimesed, kes otsivad õnne otsides oma elusid radikaalselt muutma, liikudes ja ostes kinnisvara Uus-Mer ...

 •  
  Liikumine Uus-Meremaale. Välismaalane ja elab Uus-Meremaal

    Üks maadest, mis on alati tekitanud vaieldamatut võlu, eriti Lääne-maailmas, Uus-Meremaal, on viimastel aastatel muutunud unistuseks, eriti uue põlvkonna jaoks. Tegelikult on paljud noored inimesed, kes otsivad õnne otsides oma elusid radikaalselt muutma, liikudes ja ostes kinnisvara Uus-Mer ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Lisateavet all real.baumanagement@bluewin.ch
Nimekiri vallasvarale taotluse, liiga palju nimetada, kuid sisaldavad kõrge Zone van, traktor, mullivann jne Sest ülim elustiili tulu, mis asub mõned...
Cod. 14825

Müük Talumaja, Uus-Meremaa, Coromandel, Whitianga, 49, Kaimarama Rd

954,567.19EUR
Müük
Talumaja

460 m²
Uimastamine 2-korruseline renoveeritud kauri villa ümbritsev verandahs, sätestatud ilus kehtestatud alustel. 7 min kaugusel populaarne turistide abinõ...
Cod. 17102

Müük Talumaja, Uus-Meremaa, Coromandel, Whangamata, 218 Rangi Avenue

880,702.17EUR
Müük
Talumaja

809 m²
HOME & TULU + SEISUKOHAD linnapea ISLAND 218 rangi Avenue 4 magamistuba Maja suurus 515 m2 Triple Garage Ref 5998 1.475.000 $ NZD 809m ² Land ...
UNAVAILABLE
Cod. 6748

Müük Muu (elamud), Uus-Meremaa, Wellington, Karori, 31 HAZELWOOD AVENUE

277,645.09EUR
Müük
Muu (elamud)

126 m²
Kust leida House & Land pakett vähem hooldust ja ei muruplatside teha? ... See on tegelikult taskukohased? ... See on vaikses kohas koos kõigi mug...
UNAVAILABLE
Cod. 5948

Müük Maja, Uus-Meremaa, Dunedin, Caversham, 1 Ballance Street

342,419.89EUR
Müük
Maja

520 m²
Mis ehituskulude ennustatud kasvu, lähema paari kuu jooksul on see üha harvemini võimalus osta kvaliteediga ehitatud uhiuus kodu juba liikuma. Koosneb...
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
 1. Valikud

  Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

  Määra kohe Ära näita uuesti
BB